Grand Master’s Zone Entries 2018 - 2019

ZONE CLUB SKIP VICE SECOND LEAD
   
1 Cumberland C.C. Bob Rodney Tony Grunwald Bernie Dumontier Doug McNally
Ottawa C.C. James Mullin Wayne Holden Jim Gilroy John Culqhoun
RCMP C.C. Bill Brown Brent MacDonald Tom Lefeuvre Richard Leduc
2 Perth C.C. Jerry Tomalty Ivan Hodgins Tom Spence Mike Hagarty
Perth C.C. Merv Roberts Al Chaplin Fred Brownlee Murray Hunt
Perth C.C. Bob Day Ron Farrell Daryl Green Stewart Evans
Loonie C.C. Robert Helliar Brian Ward Ross Henniger Alex McKinney
3 Carleton Heights C.C. Bob Matheson John Morris Mel Swenson Brian Overton
Carleton Place C.C. Reg Plaster Jim Gordon Gerry Andrews Ed Carew
W. Ottawa Granite C.C. Bob Brien Geoff Wilson Doug Hoiden Phil Zerr
4 Prince Edward C.C Brian Moffatt David Smith John Hicks Don Payne
Cataraqui C.C. David Allan Gary Allen Barry Gardiner Bruce Mountney
Napanee C.C. Chris Coleman Philip Berry Allan Thompson Jaan Lees
Trenton C.C. Benny Brock Don Whiteman Bert Garrett Bob Gates
5 Lindsay C.C. Keith Olan Roger LeBlanc Frank Smith Ralph Mutton
Bobcaygeon Fred Broder Bill Richardson Harry Cobb Wayne Carter
Lakefield C.C. Blair Greenly Gary Booth Bob Florence Gary Sage
Lindsay C.C. Don Huff Dave Needham John Flood Wes Lane
Peterborough G. & C.C. Joe Rees Fred Meade Ron Brown Carl Harvey
6 Tam Heather C.C. Ray Moffitt Fern Pilon Andrew Stamler Ryk Weber
Tam Heather C.C. Carson Klinck John Elstone Fritz Glauner Wayne Darroch
Tam Heather C.C. John Ellis Reg Pembleton Doug Scott Ron Cowper
Tam Heather C.C. Dave Hampton John Gibson Bill Fitz Ross Moodie
Oshawa C.C. Gerry Giddings Dave Wetmore Paul Moore Claude Dupuis
W.Northumberland C.C. Ken Reid Andy Anderson Bill James Don Davis
Port Perry C.C. Ralph Fairman John Bredin Gord Wallace Brian McLatchie
Tam Heather C.C. Tony Baker Rod MacIntyre Al Gibson John Epping
Unionville C.C. Eric Milne Carl Glatt Garnet Graham Bryan Emery
7 Leaside C.C Pat Reid Pat Lee Melanie White Sandra Trafford
Bayview C.C. Art Leganchuk Dick Dahl Bill Lingard Alfie Phillips
York C.C. Steve Sinclair Silvio Vian Brian Robertson Art Darnbrough
Richmond Hill C.C. Peter Nixon Vic Suzuki Ron Hill Harold Biderman
Thornhill C.C. Austin Palmer Bob Fry Tom Bryceland Ross Cation
Leaside C.C. Wayne Burtnyk Jim MacMillan John Abra George Lewis
8 Oakville C.C. Bob Edmondson Don Moseley-Williams Michael Skafel Grant Clark
Dixie C.C. Ron Nayduk Frank Schneider Clarke MacDonald Bob Wilson
9 Milton C.C Knud Harmark Don Paradine Roger Keen Bob Stamper
Schomberg (King) C.C. Doug Sutherland Mike Sidon Bob Belcher John Sowerby
10 Barrie C.C. Ross Campbell John Ritchie Larry Dare George Watson
Huntsville C.C. Carl Seymour Burt Smith Ian Hastie Steve Jacklin
South Muskoka C.C. Michael Michalski Robert La Rose Patricia Lloyd Brian Hough
South Muskoka C.C. Ron Perrier Howard Nelson Earl Fagin Larry Haigh
Barrie C.C. Lorne Jessop Les Fraser Linda Morris Sandra Morrison
Penetanguishene C.C. Don Brunelle Scott Lowes David DeVillers James Hutchinson
11 Blue Water C.C. Torben Hawksbridge Lorne Johnson Frank Lamont Dennis Radbourne
Collingwood C.C. Bob Riches Tom Kuakwsky All Woolnough Dan Crabb
12 Guelph C.C. Bruce Folkard Rod Stork Doug Lane Bruce McIntosh
Elmira& District C.C. Bill Rudow John Hrabi Dan Donaldson Lorne MacKinnon
Galt C.C. John Atcheson Marilyn Barker Patricia Beaumont Joe Kelly
13 Burlington G & C.C. Ed Desormo Noel Campbell Gary Bresnahan Ned Perry
Dundas Granite C.C. Mike Howard Dave Borsellino Wayne Brown Herb Frayne
Burlington  C.C. Frank Rowe Ed Sewell Dave Sindrey Bob Palmer
14 Listowel C.C. Doug Rathwell Ken Pike Harry Winkel Ken Bender
Kincardine C.C. Barb Kester Robert Ross Ray Kester Barb Ross
Wingham Golf & C.C. Mac Inglis Earl Fitch Bruce Robertson Neil Edgar
15 St. Thomas C.C. Lloyd Harris Roger Pettit Kingsley Irvine Steve Bailey
Brant C.C. Jack McLean Gerry Shipp Dave Thomas John Cunningham
16 Sun Parlour C.C. Wayne Quinn Ron Kettle Gary McRae Jim Sudds