Grand Master’s Zone Entries 2019 - 2020

ZONE CLUB SKIP VICE SECOND LEAD
   
1 Ottawa C.C. James Mullin Brian Henderson Jim Gilroy Jamie Angus
Alexandria C.C. Stuart McKay Jim Poulton Ivan Coleman Bill MacLeod
Cumberland C.C. Bob Rodney Tony Grunwald Bernie Dumontier Doug McNally
2 North Grenville C.C. John O’Neill Wayne Pitt Murdie Clark Paul McGahey
Perth C.C. Bob Day Brian Brose Bruce Mentzel Stewart Evans
Perth C.C. Merv Roberts Al Chaplin Bud Ennis Fred Brownlee
Perth C.C. Gerry Tomalty Alan Sentance Brian Eardley Mike Hagarty
3 Carleton Heights C.C. Bob Matheson John Morris Mel Swenson Brian Overton
Carleton Place C.C. Reg Plaster Brian Edwards Jim Gordon Merv Hall
Granite West Ottawa C.C. Joe McCaig Geoff Wilson Brian Futterer Bob Brien
Pembroke C.C. Emile Robert Lewis Lemore Dennis Brehm Mike Alexander
4 Cataraqui C.C. Ivan Suddergaard Gary Allen Tom Morrow Gord Stewart
Napanee C.C. Chris Coleman Frank Dunham Phil Berry Jaan Lees
Cataraqui C.C. David Allan John Dunbar Barry Gardiner Bruce Mountney
Trenton C.C. Benny Brock Paul Jenkins Bert Garrett Bob Gates
5 Bobcaygeon C.C. Fred Broder Bill Richardson Harry Cobb Wayne Carter
Lindsay C.C. Don Huff Dave Needham John Flood Ralph Mutton<
Lindsay C.C. Jim O’Reilly John Baldry Roger Leblanc Jan Mikkelsen
6 Tam Heather C.C. Dave Hampton John Gibson Tony Baker Ross Moodie
Port Perry C.C. Ralph Fairman Gordon Wallace Brian Mclatchie Bill Burnett
Oshawa C.C. Gerry Giddings Dave Hughes Dave Wetmore Claude Dupius
Tam Heather C.C. Ray Moffitt Fern Pilon Andrew Stamler Ryk Weber
West Northumberland C.C. Ken Reid Bruce Bellaire Cam Perault Ken O’Neil
Tam Heather C.C. Carson Klinck John Elstone Doug Scott Al Gibson
7 Leaside C.C. Pat Reid Pat Lee Melanie White Sandra Trafford
Richmond Hill C.C. Peter Nixon Art Lobel Ron Hill Harold Biderman
Bayview C.C. Harold Little Peter Palframan Hannes Broschek Jim Stewart
Bayview C.C. Art Leganchuk Doug Pape Dick Dahl Alfie Phillips
Leaside C.C. Wayne Burtnyk Jim MacMillan Bill Schultz John Abra
8 Oakvillle C.C. Bob Edmondson Don Mosley-Williams Michael Skafel Charlie McFeeters
9 Alliston C.C. Al Hewitt John Owen Dann Rivers Henry Lukassen
10 Gravenhurst C.C. Graeme Gair Bill Bromley Steve Sharko Howie Atkinson
Penetanguishene C.C. Richard LeBlanc Howard Bowen Jim Hutchinson Bob Beaudoin
Barrie C.C. Ross Campbell John Ritchie Dorothy Lamers George Watson
South Muskoka C.C. Ron Perrier Howard Nelson Earl Fagin Larry Haigh
Orillia C.C. Lorne Jessop Rick Swinton Gord Holmes Joe Fecht
South Muskoka C.C. Michael Michalski HBob LaRose Brian Hough Brian Jacques
11 Collingwood C.C. Sam Sharky Don Wilson Wendy Young Chuck Wilson
Blue Water C.C. Lorne Johnson Torben Hawksbridge Frank Lamont Dennis Radbourne
Collingwood C.C. Bob Riches Dave Burton John Holden Dan Crabb
Collingwood C.C. Elaine Klassen Julie Simpson Lucy Kuhn Terese Connolly
12 Elmira C.C. Bill Rudow Lorne MacKinnon John Hrabi Dan Donaldson
Westmount C.C. Richard Cook Al McKeag Doug Hutton Steve Cameron
13 Burlington Golf & C.C. Ed Desormo Brian MacLennan Gary Bresnahan John Augustus
St. Catherines C.C. Teo Frans Dave Manning Douglas Geddie Bruce Raham
Burlington C.C Frank Rowe Bill Duncan Ed Sewell Dave Sindrey
14 Listowel C.C. Doug Rathwell Ken Pike Bruce Hahn Harry Winkel
15 Simcoe C.C. Chuck Holstein Al Brubacher Colin Lingard Jim Stephens
St. Thomas C.C. Lloyd Harris Kingsley Irvine Steve Bailey Paul Hachey
Brant C.C. Jack McLean Gerry Shipp Dave Thomas John Cunningham
16 Sun Parlour C.C. Wayne Quinn Will Patkau Carl Young Jim Sudds
Sun Parlour C.C. Cathy Moncur Peggy Darmody Carol Quinn Sue Young